Menu Close

Eratunnid

Eratunnid

Pakume eesti keele eratunde (kuni 2 õpilast) kõigile individuaalõpet eelistavatele keelehuvilistele. Te saate valida endale sobivaimad päevad ning kellaajad. Oleme väga paindlikud tundide graafiku suhtes. Kui te ei saa tulla oma järgmisesse tundi, siis palume, et teataksite meile sellest vähemalt 24 tundi ette. Vastasel korral tuleb teil tasuda ühe puudutud akadeemilise tunni maksumus.
Eratunni hinnad sõltuvad õpitud tundide arvust ja kellaajast. Ühe akadeemilise tunni pikkus on 45 min. Paljundatud õppematerjalid on hinna sees. Soovi korral saab osta õpiku. Kui õpite kahekesi, tuleb summa ühe inimese kohta jagada kahega.
Hindadele lisandub käibemaks. Eraisikuna koolituse eest tasudes tagastab Maksu- ja Tolliamet tuludeklaratsiooni esitamisel 20% koolituskuludest.
NB! Motiiv Stuudio omab Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt väljastatud tegevusluba, mis annab eesti keele tasemeeksami sooritanutele õiguse taotleda koolituskulude kompenseerimist 320 euro ulatuses. Vaata: www.innove.ee.

Tundide arv / kellaaeg

08:00 – 17:30

17:30 – 20:30

1 – 60 ak.tundi

27 EUR/ak.tund

30 EUR/ak.tund

Üle 60 ak. tunni

27 EUR/ak.tund

30 EUR/ak.tund

Nädalavahetusel

30 EUR/ak.tund

30 EUR/ak.tund

SKYPE-tunnid

27 EUR/ak.tund

30 EUR/ak.tund

Kursusele eelneb testimine, et selgitada teie keeletase (v.a. algajad). Keeletesti saab sooritada Motiiv Stuudios aadressil Parda 8, Tallinn. Sobiv aeg tuleks kokku leppida telefonil 56505023 või meili teel info@motiivstuudio.ee